• Dołącz do nas już teraz
  • Napisz do nas - poproś o założenie konta

Jak kupić mieszkanie?

Zakup mieszkania jest ambitnym zadaniem dla każdego. Po pierwsze - trzeba mieć środki na taką inwestycję lub też zdolność kredytową. Sukces zależy tu również od posiadania wkładu własnego.
Jeśli już mamy jasną sytuację jeśli chodzi o źródło inwestowania, zaczynamy konkretyzować nasze marzenia o posiadaniu własnych czterech kątów
CO SIĘ SKŁADA NA SUKCES W ZAKUPIE WŁASNEGO MIESZKANIA? Warto wiedzieć, że przy zakupie " własnej chaty", liczą się takie czynniki, jak górna granica inwestycyjna. Jeśli już mamy jasność co do naszych możliwości, powinniśmy się skupić na określeniu innych priorytetów. Będą tu: lokalizacja, powierzchnia, ilość pokoi, rok budowy, technologia, stan techniczny, rodzaj ogrzewania, pomieszczenia przynależne.

Eksperci z zakresu inwestowania mówią, że podstawową kwestią w zakupie mieszkania jest LOKALIZACJA, LOKALIZACJA I... jeszcze raz: lokalizacja. Trudno ocenić prawdziwość tej teorii, bowiem kupno mieszkania zależy również od tego, w jakim rejonie pracujemy oraz posiadamy rodzinę. Warto rozważnie podejść do zakupu mieszkania i obejrzeć kilka nieruchomości przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Publikacja: 30.10.2016 | Autor: Ewelina Machalica